drevovýroba
dom | byt | záhrada

Detské ihriská

Detské ihriská

Pri výrobe detských ihrísk používam dreviny ako sú napr. agát, buk, jaseň a iné. Detské ihriská sú vyrábané podľa príslušných noriem. Pri výrobe detských ihrísk väčšinou používam kvalitné agátové drevo a zákazníci ho vyžadujú najviac. Agát je tvrdá a odolná drevina veľmi vhodná pre použitie v exteriéroch. Výrobky s agátu majú vysokú trvácnosť a živnosť. Všetky časti konštrukcie sú brúsené do hladka , a povrch je impregnovaný lazúrami, ktoré zaistia prirodzenú kresbu dreva a farebnú stálosť. Tie časti, ktoré prichádzajú do styku so zemou sú impregnované prípravkami na báze asfaltov, alebo kovových stojanoch. Spojovací materiál a kovové prvky používam zinkované, alebo vyrobené z antikóry. Šmykľavky sú z laminátu. Je možné vyrobiť výrobok aj z iných drevín ako sú napr. dub, buk, jaseň a iné.

Stačí mať len predstavu a firma Jk Vám ju pomôže zrealizovať od vhodného výberu preliezok až po kvalitnú montáž. Ako výrobca vieme modifikovať jednotlivé prvky ihriska podľa Vašich požiadaviek a možností. Návrhy, dodávku a montáž detských ihrísk realizuje Jk pekné bývanie.

Bezpečnosť
Hlavnými užívateľmi týchto výrobkov sú hlavne deti. Preto pri ich výrobe a montáži mám na mysli predovšetkým ich bezpečnosť, a preto sú aj najmenšie detaily celé vyrábané v súlade s normami.
Udržiavanie detí v dobrej kondícii je dôležité pre ich vývoj a kondíciu. Preto sú detské ihriská vyrobené aby motivovali deti k hre vonku a fyzickému pohybu.
V katalógu sa nachádzajú jednoduché hojdačky, šmykľavky, preliezky ale aj zložitejšie kombinované zostavy. Nech sa páči, pozrite si moju fotogalériu.
O cenách detských ihrísk a herných prvkov sa informujte emailom, alebo telefonicky.

Záruka
JK poskytuje na svoje výrobky 10 ročnú záruku na hnilobu, 5 ročnú záruku nosné konštrukcie a zákonnú 2 ročnú záruku na ostatné komponenty. Ponúkam možnosť zamluvnenia polročných servisných prehliadok.