drevovýroba
dom | byt | záhrada

Jednoznačné prednosti okien JK PROFIL 68:

o Zaoblenie hrán Soft line.
o Šikmá hrana rámu má uhol 20stupnov – lepší odvod vody.
o Zasklievacia lišta je prefalcovaná pri použití izolačného trojskla, takže nevzniká po čase medzera medzi lištou a krídlom. Špeciálny tvar zasklievacej lišty zabraňuje jej prehýbaniu.
o Zapustenie izolačného skla v krídle: naše riešenie zapúšťa sklo hlbšie do rámu. Veľmi dôležité riešenie pri použití izolačného skla, nakoľko lepšie prerušuje tepelný most a zamedzuje orosievaniu izolačných skiel.
o Nový typ hliníkovej okapnice Gutmann SPREE: moderný dizajn a zlepšenie teplotechniky okna.
o Povrchová úprava ADLER.
o Použitie vysoko kvalitných skrutiek SPARK tip Torx 25 pri montáži mimoriadne namáhanej a pre fungovanie okna životne dôležitej časti okna – kovania.
o Kovanie Siegenia – Aubi: jednoznačne najlepšie riešený zdvíhač krídla (spodná strana okna). Vo výbave okien JK PROFIL68 je základná bezpečnosť kovania t.j. jeden bezpečnostný bod ako štandard. V prípade záujmu zvýšená bezpečnosť za príplatok.
o Vyosenie okovávacej drážky pri oknách JK PROFIL68 je 13mm. Zvyšuje to odolnosť okna proti vylámaniu hlavne pri dvojkrídlových štulpových oknách (bez stredového stĺpika).
o DSG prevod – komfortné ovládanie dvojkrídlového okna, aj druhé krídlo pri dvojkrídlovom štulpovom okne je bezpečnostne uzatvorené na bezpečnostný hríbik.
o Okná JK PROFIL68 sú tesnené v troch miestach – 2x medzi rámom a krídlom, 1x medzi zasklievacou lištou a krídlom.
o Pri zasklievaní drevených okien JK PROFIL68 používame štandardne mliečny silikón.oFarebný silikón na príplatok.